En Sevilen Online Türk Marketi

Turkish Plaza olarak internet üzerinden size hizmet vermek bizim için büyük bir onur. Misyonumuz Türkiye'nin enfes tatlarını tüm dünya ile buluşturmak ve bu konuda Türk yiyeceklerine karşı farkındalık oluşturarak herkesin bu lezzetlerden haberdar olmasını sağlamaktır. Size daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için Türkçe ve İngilizce müşteri hizmeti vermekteyiz.


TurkishPlaza.com is proud to be
the most beloved
Turkish store on the Internet.


Herkes tarafından bilinen markaların yanı sıra bölgesel ve yöresel alanda ön plana çıkan ve adını dünyaya duyurmak isteyen satıcılarla da işbirliği içerisinde çalışıyoruz. Toptan sipariş vermek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Ücretsiz Kargo

En yüksek müşteri memnuniyeti için, sadece Express Kargo ile çalışıyoruz. Böylece kargonuz yaklaşık gün içerisinde içinde eve teslim edilmiş olacaktır. Siparişinizin tutarı $ ve üzeri olursa ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aksi taktirde kargo ücreti $ olacaktır.

Ürün Kategorilerimiz:

Aradığınız Ürünü Bulamadıysanız...

Aradığınız özel bir ürünü bulamadıysanız bizimle iletişime geçin ve kısa bir sürede (yaklaşık 15 dk) ürünü kataloğumuza ekleyelim.

Popüler Türk Markaları

Size en kaliteli Türk ürünlerini getirmek için, Türkiye'nin en popüler markalarını sizler için listeliyoruz. Türkiye'nin en çok sevilen ve bilinen yiyecekleri Online Mağazamızda bulunur. Yurtdışında iken aradığınız Türk ürünlerini bulmanın bazen sizin için ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden siparişlerinizi doğrudan bölgesine sizin için gönderiyoruz.

Popüler Türk Markalarından Bazıları:

Sizin Adınıza Alalım ve 'ya gönderelim.

TurkishPlaza.com olarak aynı zamanda size büyük bir hizmet de sunuyoruz. Türkiye'den istediğiniz ürünleri sizin adınıza temin ederek uygun fiyata ve sorunsuz şekilde size kargoluyoruz.

Sistem nasıl çalışıyor:

  1. Bizi arıyorsunuz ve siparişinizi veriyorsunuz.
  2. Sizin adınıza ürünü tedarik ediyoruz.
  3. Ürünü bölgesindeki adresinize kargoluyoruz.

Bölgesinde En Popüler Hizmet Alanlarımız

Express kargolama hizmetimiz ile içindeki tüm şehirlere kargoluyoruz. İşte İçindeki En Popüler Yerler: